Przejdź do głównej zawartości

FOREVER BRIGHT aloesowa pasta do zębów w żelu 😍

Od kilku dni testuję bardzo fajny👍 
aloesowy żel do mycia zębów 
FOREVER BRIGHT 
od Anna Brzezińska 
https://www.facebook.com/annabrzezinska.forever/
👍👍👍👍👍👍👍👍👍
Cóż mogę napisać...
Ładny zielony kolor,gęstawa
konsystencja i odświeżający smak.
Przyjemny zapach
Bardzo wydajny-
na prawdę LUBIĘ go,bo rzeczywiście czuję,że moje zęby są domyte 👍😍💟
Czy mogę polecić?
JASNE 😊
Więcej na temat tej aloesowej
pasty w żelu poniżej ⬇️
Żel do mycia zębów 
Forever Bright ⬇️
Naturalne, bakteriobójcze właściwości miąższu aloesowego (35,5%) zostały w niej wzmocnione przez dodatek propolisu (kitu) pszczelego. 
Efekt skojarzenia dwóch wspaniale działających substancji naturalnych okazał się rewelacyjny, 
albowiem nie ma takiego zakamarka pomiędzy zębami, gdzie nie dotarłoby penetrujące działanie miąższu. Najważniejszą cechą Forever Bright 
jest to, że zmniejsza ryzyko powstawania jakichkolwiek problemów w jamie ustnej. Zapobiega próchnicy, nie pozwalając rozwijać się bakteriom, 
które ją powodują. 
Niezwykle efektywnie i dokładnie czyści powierzchnię zębów. 
Nie zawiera żadnych substancji powodujących ścieranie szkliwa, 
ponadto zapobiega osadzaniu się płytki nazębnej. 
Działa zarówno na zęby, jak i na dziąsła – wzmacnia je i chroni. 
Ma także jeszcze jedną, bardzo istotną właściwość, która może okazać się niezwykle ważna dla wielu osób: 
nie zawiera fluoru! 
Aktywne sole fluoru nie działają bowiem dobrze na dziąsła, które potem trudno jest wyleczyć z przewlekłych stanów zapalnych.



Komentarze

  1. A tu Cię pewnie zaskoczę - używałem tej pasty jakiś czas temu :) Zdecydowanie godna polecenia. Dla mnie idealna, bo nie ma fluoru, a ja mam wrażliwe zęby. Jest trochę droga, ale bardzo wydajna. Tubka niewielka, a starcza jak duże opakowanie zwykłej pasty. Warta polecenia :)

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Racja- zaskoczyłaś mnie,ale to,że jest bardzo wydajna to już wiem. ☺
      Koszt tubki to 40 zł ale tak jak piszesz- rewelka !

      Usuń
  2. Dziś zamówiłam sobie tą pastę. Mam nadzieję, że przesyłka będzie już w poniedziałek.

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Popularne posty z tego bloga

TakeShop.pl na lato 🌞🌞🌞

Ostatnio było mnie tu mało. Może to wina pogody i letniego przesilenia,  a może po prostu się już wypaliłam ...🤔 Niedawno odkryłam fajny internetowy sklep TakeShop.pl ⬇️ https://takeshop.pl/ Ciuszki śliczne, a ceny nie powalają na kolana z drastyczności. 😉 Rozmiarówka też dość bogata. POLECAM się zarejestrować, by czerpać zyski ze zniżek ⬇️ https://takeshop.pl/register/1c42d818b70e4c30a59be351204a5410 Korzystając z lata 🌞 przygotowałam  kilka letnich propozycji, damskich kombinezonów. W tym roku polubiłam kombinezony  i jakoś się do nich przekonałam, bo przyznam, że wcześniej było ciężko.  Mam już dwa😊                               63zł                                                          75 zł        ...

Pracownia Urody Bolesławiec

Cześć moi kochani Dziś chciałabym się pochwalić, że Pani Kasia z Pracowni urody zrobiła mi dobrze 😂😂😂 jak kolwiek to brzmi 😉 Uwielbiam godzinny masaż japoński 😍👍 Masaż japoński to głęboka terapia, która normalizuje funkcje całego organizmu, przywraca równowagę duchową i uspokaja podrażniony układ nerwowy. Bylam już 2 razy 😁😁😁 Rytuał składa się z następujących etapów: demakijaż ciepłymi ręcznikami, relaks, drenaż limfatyczny, lifting, akupresura i część relaksująco- energetyzująca. Leżymy na podgrzewanym łóżku, Pani Kasia nas demakijażuje i masuje -twarz, szyję, ręce...  Cały czas jesteśmy miziani jakimiś pachnącymi smarowidłami i jest to mega przyjemne. W tle japońska muzyczka relaksacyjna  i cooo? Taki relaks,że szok -tylko spać 😉 I tak przez całą godzinę. Zalety masażu japońskiego: ☑️ zmniejsza napięcie i stres, ☑️ poprawia krążenie, ☑️ ujędrnia skórę ☑️ stymuluje metabolizm komórkowy, ☑️ przywraca skórze blask i witalność ☑️ niweluje nadm...

Urlop czas zacząć 😉

Witaj morze, polskie morze 😉 🌞🌞🌞 Odezwę się jak wrócę i nowe wpisy wrzucę. Teraz trzeba naładować bateryjki... POZDRAWIAM