Przejdź do głównej zawartości

Świece sojowe perfumowane od Global Cosmetics

Pogoda niestety nas nie rozpieszcza.
Przyznam, że nic mi się nie chce i nawet czytanie książek mi nie idzie, ale jest jedno co choć trochę poprawia mi nastrój...
Ostatnio firma Global Cosmetics wprowadziła na rynek naturalne sojowe świece o zapachu perfum.
W moje ręce wpadła czarna świeca
o zapachu odpowiadającym-
Si -Giorgio Armani ❤
Świeca jest boska i ładnie się prezentuje.
Zapakowana jest w kartonik ze złotymi napisami i idealnie nadaje się na prezent.
Cena świeczki to 40 zł
Pachnie ślicznie i dość intensywnie,
zapach nie jest przytłaczający, a całość wygląda bardzo ekskluzywnie.
Firma ma też w ofercie białą wersję świecy oraz oczywiście inne zapachy,
między innymi
perfumowane:

ARMANI SI

CHANEL COCO MADEMOISELLE

CHANEL 5 

CALVIN KLEIN EUPHORIA

DIOR J'ADORE

LANCOME LA VIE EST BELLE

YVES SAINT LAURENT BLACK OPIUM

PACO RABANE LADY MILLION

PACO RABANNE OLYMPEA

Męskie:

PACO RABANE ONE MILLION

PACO RABANNE INVICTUS

Oraz świece zapachowe sojowe:

TRAWA CYTRYNOWA

RÓŻA

CYNAMON

WANILIA

POMARAŃCZA Z CYNAMONEM

LAWENDA

Jak widać wybór spory i kuszący.
Jako, że zapachowcem jestem strasznym to oczywiście POLECAM zapoznać się bliżej z nową ofertą Global Cosmetics
⬇️⬇️⬇️

 https://33ml.pl/773-swiece-perfumowane

Lubicie świece zapachowe ? 🤔🤔🤔


Komentarze

  1. Bardzo fajnie że są takie świece i super recenzja.

    OdpowiedzUsuń
  2. Teraz jest taki okres że swiece są u mnie podstawa uwielam otaczać się pięknymi zapachami.

    OdpowiedzUsuń
  3. Idealne dla wegan. Ja niestety ze względu na zapach nie używam świec - są dla mnie za mocne.

    OdpowiedzUsuń
  4. Jestem ciekawa jej zapachu. :)

    OdpowiedzUsuń
  5. Pięknie się prezentuje i na pewno pięknie pachnie.
    Bardzo elegancka, pasowałaby do mojego domu ;)

    OdpowiedzUsuń
  6. Bardzo lubię świece a świecie zapachowe to już w ogóle kocham *.* W tej kusi mnie czarny kolor i zapachy ale ten złoty dodatek nie jest najlepszy. Pozdrawiam, wpadnij do mnie: https://lamliwypaznokiec.blogspot.com/2018/11/mae-co-nieco-dla-ciebie-i-twoich.html

    OdpowiedzUsuń
  7. nigdy nie słyszałam o tych świecach :) szkoda, że mój narzeczony nie lubi świec

    OdpowiedzUsuń
  8. Wersja 'pomarańcza z cynamonem' to coś dla mnie :)

    OdpowiedzUsuń
  9. Och :) Jak ja uwielbiam świece. Też chcę taką tylko pewnie miałabym problem z wybraniem zapachu ;)

    OdpowiedzUsuń
  10. Nie znam tych świec ale muszę przyznać ze na prawdę wyglądają elegancko :)

    OdpowiedzUsuń
  11. O tych świeczkach jeszcze nigdy nie slyszałam

    OdpowiedzUsuń
  12. Moje ulubione świece są o zapachu truskawki. Kupiłam je w Ikea:)

    OdpowiedzUsuń
  13. Uwielbiam świece zapachowe - mam ich pełno w domu :)

    OdpowiedzUsuń
  14. Paco Rabanne Invictus :o :o :o Pragnę jej...

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Popularne posty z tego bloga

TakeShop.pl na lato 🌞🌞🌞

Ostatnio było mnie tu mało. Może to wina pogody i letniego przesilenia,  a może po prostu się już wypaliłam ...🤔 Niedawno odkryłam fajny internetowy sklep TakeShop.pl ⬇️ https://takeshop.pl/ Ciuszki śliczne, a ceny nie powalają na kolana z drastyczności. 😉 Rozmiarówka też dość bogata. POLECAM się zarejestrować, by czerpać zyski ze zniżek ⬇️ https://takeshop.pl/register/1c42d818b70e4c30a59be351204a5410 Korzystając z lata 🌞 przygotowałam  kilka letnich propozycji, damskich kombinezonów. W tym roku polubiłam kombinezony  i jakoś się do nich przekonałam, bo przyznam, że wcześniej było ciężko.  Mam już dwa😊                               63zł                                                          75 zł        ...

Pracownia Urody Bolesławiec

Cześć moi kochani Dziś chciałabym się pochwalić, że Pani Kasia z Pracowni urody zrobiła mi dobrze 😂😂😂 jak kolwiek to brzmi 😉 Uwielbiam godzinny masaż japoński 😍👍 Masaż japoński to głęboka terapia, która normalizuje funkcje całego organizmu, przywraca równowagę duchową i uspokaja podrażniony układ nerwowy. Bylam już 2 razy 😁😁😁 Rytuał składa się z następujących etapów: demakijaż ciepłymi ręcznikami, relaks, drenaż limfatyczny, lifting, akupresura i część relaksująco- energetyzująca. Leżymy na podgrzewanym łóżku, Pani Kasia nas demakijażuje i masuje -twarz, szyję, ręce...  Cały czas jesteśmy miziani jakimiś pachnącymi smarowidłami i jest to mega przyjemne. W tle japońska muzyczka relaksacyjna  i cooo? Taki relaks,że szok -tylko spać 😉 I tak przez całą godzinę. Zalety masażu japońskiego: ☑️ zmniejsza napięcie i stres, ☑️ poprawia krążenie, ☑️ ujędrnia skórę ☑️ stymuluje metabolizm komórkowy, ☑️ przywraca skórze blask i witalność ☑️ niweluje nadm...

Urlop czas zacząć 😉

Witaj morze, polskie morze 😉 🌞🌞🌞 Odezwę się jak wrócę i nowe wpisy wrzucę. Teraz trzeba naładować bateryjki... POZDRAWIAM