Przejdź do głównej zawartości

Goki_ klocki tylko dla inteligentnych 🤣🤣🤣

To teraz pytanie za 100 pkt ⬇️
Czy można się wkurzyć z powodu 
głupich kilku kawałków drewienka...? 
🤔🤔🤔
No można,można 🤣
Syn płacze,bo nie umie,matka przez to znerwicowana,bo też nie potrafi,
a ojciec siedzi z boku i ciśnie ramę,
bo ułożył już 5 razy.
Z czterech różnych kawałków (kształtów)
należy ułożyć literę T ,
ale weź to ułóż 🤣🤣🤣
Można? 
No można,można,ale trzeba się ostro nagłówkować i wkurzyć przy tym 😉
Jak widać są to klocki dla inteligentnych ludzi- 
całe życie myślałam,że jestem inteligentna,ale po 32 latach 
okazuje się,że jednak nie do końca 🤣🤣🤣
bo ni cholery te T mi 
nie wychodzi 😡😠😠
A co najlepsze na opakowaniu 
jest symbol 6+ 🤣
9 latek sobie nie poradził,
12 latek też nie dał rady,a stara matka skapitulowała wkurzona i podirytowana,
ale mówię Wam ja to kurczę jeszcze dojdę 😉
P.s
Młody stwierdził,że myślenie boli 🤤🤣🤣🤣

Komentarze

  1. Oooo ciekawe a jak to w środku wygląda ????

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Tam koło woreczka leżą na kocu,płaskie takie i drewniane 😊

      Usuń
  2. No powiem że bym spróbowała ułożyć te T i ciekawe czy by mi wyszło hihi

    OdpowiedzUsuń
  3. Ja jestem dobry w te klocki ;)

    OdpowiedzUsuń
  4. Bardzo fajne to .... ja kiedyś układałam puzzle przestrzenne.

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Popularne posty z tego bloga

TakeShop.pl na lato 🌞🌞🌞

Ostatnio było mnie tu mało. Może to wina pogody i letniego przesilenia,  a może po prostu się już wypaliłam ...🤔 Niedawno odkryłam fajny internetowy sklep TakeShop.pl ⬇️ https://takeshop.pl/ Ciuszki śliczne, a ceny nie powalają na kolana z drastyczności. 😉 Rozmiarówka też dość bogata. POLECAM się zarejestrować, by czerpać zyski ze zniżek ⬇️ https://takeshop.pl/register/1c42d818b70e4c30a59be351204a5410 Korzystając z lata 🌞 przygotowałam  kilka letnich propozycji, damskich kombinezonów. W tym roku polubiłam kombinezony  i jakoś się do nich przekonałam, bo przyznam, że wcześniej było ciężko.  Mam już dwa😊                               63zł                                                          75 zł        ...

Pracownia Urody Bolesławiec

Cześć moi kochani Dziś chciałabym się pochwalić, że Pani Kasia z Pracowni urody zrobiła mi dobrze 😂😂😂 jak kolwiek to brzmi 😉 Uwielbiam godzinny masaż japoński 😍👍 Masaż japoński to głęboka terapia, która normalizuje funkcje całego organizmu, przywraca równowagę duchową i uspokaja podrażniony układ nerwowy. Bylam już 2 razy 😁😁😁 Rytuał składa się z następujących etapów: demakijaż ciepłymi ręcznikami, relaks, drenaż limfatyczny, lifting, akupresura i część relaksująco- energetyzująca. Leżymy na podgrzewanym łóżku, Pani Kasia nas demakijażuje i masuje -twarz, szyję, ręce...  Cały czas jesteśmy miziani jakimiś pachnącymi smarowidłami i jest to mega przyjemne. W tle japońska muzyczka relaksacyjna  i cooo? Taki relaks,że szok -tylko spać 😉 I tak przez całą godzinę. Zalety masażu japońskiego: ☑️ zmniejsza napięcie i stres, ☑️ poprawia krążenie, ☑️ ujędrnia skórę ☑️ stymuluje metabolizm komórkowy, ☑️ przywraca skórze blask i witalność ☑️ niweluje nadm...

Urlop czas zacząć 😉

Witaj morze, polskie morze 😉 🌞🌞🌞 Odezwę się jak wrócę i nowe wpisy wrzucę. Teraz trzeba naładować bateryjki... POZDRAWIAM